Bilgi için Tıklayınız

Hakkımızda

image
image
image
image
image

İş ve Sistem Analizi

İş analizi, bir işin ne olduğu, niçin ve nasıl yapıldığı, iş ihtiyaçları, hedef ve amaçları, o işin yerine getirilmesi için ne gibi bilgi, yetenek ve sorumluluk gerektiğinin saptanmasıdır. Aynı zamanda tüm paydaşların ifade ettikleri ihtiyaçların yanında, bu ihtiyaçların temelindeki gerçek gereksinimlerin ortaya çıkarılması, analiz edilmesi, doğru ve etkin bir iletişimin sağlanmasıdır.

image

Danışmanlık

Teknik bilgiye sahip ve kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla bir çok farklı sektörde gerçekleştirdiği projelerden edinmiş olduğu tecrübelerle güncel teknolojileri aktif olarak kullanmasıyla müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme ilkeleriyle consultant Yazılım Geliştirme, Altyapı, Süreç, Bilgi Sistemleri, Kalite ve Risk Yönetimi gibi bir çok alanda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

image

Yazılım Bakım ve Destek

Yazılım geliştirme anlaşması yaptığımız müşterilerimize, yazılımın kullanıma alınmasından itibaren ücretsiz olarak 3 ay bakım ve destek hizmeti sağlamaktadır. Bu talep sonrasında Net yazılım, müşteri ile karşılıklı mütabakat halinde bakım ve destek süresini şartları ile birlikte belirleyerek, yazılım bakım ve destek anlaşması imzalamakta ve süreci başlatmaktadır.

image
image

15 Yılı Aşkın Tecrübe

İmbat Bilişim Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu. 2019 Yılında marka değiştirerek NET YAZILIM markası ile sizlere hizmet sunmaya devam etti. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır.

Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz.

image

Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz. Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık.

image

Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz. Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz.

image

İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.

image
image
image
image
image
image
image
image

00 +

Mutlu Müşterilerimiz

00 +

Devam Eden Projelerimiz

00 +

Bloglarımız

00 +

Hizmet Veridiğimiz Şehirler

Müşterilerimizden Yorumlar

image
image
image

Birlikte Şaşırtıcı Bir Şey Yapalım

image
image
image
image
image