Hakkımızda

15 Yılı Aşkın Tecrübe

HVT TURİZM YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ 2003 Yılından bu yana NET YAZILIM markası ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz. Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara yazılım hizmeti sağlamaktayız.

Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde değer üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık. Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi'nde yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz. Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz. Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için e-ihracatı yaygınlaştırıyoruz.Veri Merkezlerimiz 7 Bölgede Bulunmaktadır

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için geniş bir coğrafi yayılıma sahibiz. Datacenter'larımız 7 farklı bölgede bulunarak yüksek performans, güvenilirlik ve kesintisiz erişim sağlamaktadır. Bu sayede verileriniz her zaman güvende ve hızlı bir şekilde erişilebilir.

Load Balancing


team

Hasan TOPAL

MIS Specialist
Şirket Kurucu Ortağı
Contact
team

Volkan TOPAL

Founder & CTO
Şirket Kurucusu ve Yöneticisi
Contact
online
team

Melek TOPAL

MIS Specialist
Şirket Kurucu Ortağı
Contact