SSL Sertifikaları

Sitenizi güvence altına alın ve ziyaretçileriniz için güven ve güvenilirlik ekleyin.
Çeşitli markalarla, tüm site güvenlik ihtiyaçlarınız için doğru sertifikayı sunuyoruz.

Doğrulama düzeyinizi seçin

Alan Adı Doğrulama (DV)

Temel Güvenlik

Sadece alan adı doğrulama. Dakikalar içinde verilir. Bloglar, sosyal medya ve kişisel web siteleri için uygundur.

Satın Al

Kuruluş Doğrulama (OV)

Güçlü iş düzeyi SSL

Temel kimlik doğrulama. Küçük işletme web siteleri ve hassas bilgi kabul eden sayfalar için uygundur.

Satın Al

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

Maksimum Koruma ve Güven

Tam kimlik doğrulama. Maksimum ziyaretçi güveni sağlamak isteyen işletmeler ve e-ticaret siteleri için uygundur.

Satın Al

Not sure which to choose? Let us help you decide

SSL Nedir?SSL Sertifikaları internet güvenliği için temel taşıdır. Bir tarayıcı veya kullanıcının bilgisayarı ile bir sunucu veya web sitesi arasında şifreli bir bağlantı kurulmasına izin vererek verilerin güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar.

 • Tarayıcı ile sunucu arasında güvenli bir bağlantı kurar
 • Müşterilerinizin size sağladığı hassas bilgileri korumak için iletişimi şifreler
 • Tarayıcıda web adresinizin yanına bir kilit ekler
 • Bir kuruluşun kimliğini doğrular

Standart SSL (Alan Adı Doğrulamalı) Sertifikaları en kolay ve en yaygın SSL sertifikası türüdür. OV ve EV Sertifikaları aynı zamanda sertifikayı elinde tutan şirketin veya kuruluşun kimliğini doğrular ve son kullanıcılara daha fazla güven sağlar.

SSL sertifikası hizmetlerimizle*, her yıl yeni sertifikaları yapılandırmak ve dağıtmak için manuel adımlar atmaya gerek kalmaz. Sertifikanızın geçerliliği sona erdiğinde yenileme siparişi otomatik olarak oluşturulur. Ödeme yapıldıktan sonra yeni sertifikanızı otomatik olarak yapılandırır, doğrular ve sağlarız.

* Alan adınız, SSL sertifikasını satan aynı barındırma sağlayıcısı tarafından barındırılmalı ve sunucu cPanel, Plesk veya DirectAdmin kullanmalıdır.

Arama Motoru Sıralamanızı İyileştirin

Web siteniz için ziyaretçi ve işletmeniz için güven ve çevrim içi güvenlik sağlayın.

Google webi daha güvenli hale getirmek istiyor ve bunun büyük bir parçası, insanların Google üzerinden eriştiği sitelerin güvenli olduğundan emin olmaktır. Bu nedenle SSL kullanan web sitelerinin arama sonuçlarında daha yüksek sıralama elde ettiği gösterilmiştir.

Web sitenize SSL eklemeyi düşünmeniz için birçok başka neden de bulunmaktadır.:

Hassas verileri şifreleme
Kullanıcı gizliliğini koruma
Güvenli çevrim içi işlemler
HTTPS ve kilit simgesini etkinleştirme
Doğrulanmışlığı kanıtlama
SEO sıralamasını artırma

Tarayıcılar değişti, geride kalmayın

Google Chrome ve Mozilla Firefox’da HTTPS üzerinden sunulmayan web sayfaları artık 'güvenli değil' olarak görüntüleniyor. Web sitenizin bunlardan biri olmasına izin vermeyin. Hemen SSL ekleyin.
Secure your site in minutes with our fully automated provisioning and deployment

Genişletilmiş Doğrulama SSL’ye Yükseltin

Tüm SSL sertifikaları verilerinizi korumak ve doğrulamak için benzer yöntemler kullanırken, sağladıkları güven düzeyi farklılık gösterir.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikaları en yüksek düzeyde doğrulama ve güven sağlar. Şirketlerin ve kuruluşların adını ve konumunu doğrular ve çevrim içi işletmelerle ilgili müşterilere ek güven verir.


Alan Adı Doğrulama (DV)

Kuruluş Doğrulama (OV)

Genişletilmiş Doğrulama (EV)


Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Çevrim içi güvenlik ihtiyacı evrensel olsa da, tüm SSL Sertifikaları eşit değildir. Aşağıdaki rehber size hangi tür sertifikanın sizin için uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Alan Adı Doğrulama (DV)

 • Sadece alan adının sahipliğini ve kontrolünü doğrular
 • Dakikalar içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu sağlar

Kritik olmayan web sayfaları için uygundur

DV'yi bir kütüphane kartı almak gibi düşünebilirsiniz—gerçek kimliğinizi doğrulama, elde etmek için çok az gereklilik ve hızlı bir şekilde verilir.

Alan Adı Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

Kuruluş Doğrulama (OV)

 • Başvuru sahibinin kimliğini doğrulamayı içeren gelişmiş doğrulama
 • Bir gün içinde verilir
 • Tarayıcı uyumluluğunu sağlar

Giriş sayfaları gibi daha hassas web sayfaları için uygundur

OV'yi bir sürücü belgesi almak gibi düşünebilirsiniz—kütüphane kartından daha fazla adım ancak kimlik doğrulaması için daha güvenilir.

Kuruluş Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın

Genişletilmiş Doğrulama (EV)

 • SSL Sertifikaları için standart tabanlı doğrulama, en yüksek doğrulama düzeyini temsil eder
 • Genellikle 1-3 gün içinde verilir
 • Tarayıcı ve diğer endüstri uyumluluğunu sağlar

E-ticaret, online bankacılık, hesap kayıtları gibi hassas web sayfaları için uygundur

EV'yi bir pasaport almak gibi düşünebilirsiniz—çok daha katı süreçler, daha uzun işlem süreleri ve kimliğinizi doğrulamak için sürücü belgesi veya kütüphane kartından daha fazla adım. Uluslararası alanda kimliğinizi doğrulamanın en güvenilir yolu olarak kabul edilir.

Genişletilmiş Doğrulama Sertifikalarına Göz Atın
 • RapidSSL

  RapidSSL® Certificates help you keep your customers' transactions secure with up to 256-bit data encryption and site authentication. Buy a certificate and speed through enrollment with automated domain control validation. Best of all, our SSL certificates are among the most affordable in the industry. We keep our costs down and pass the savings on to you.

  Şu tarihten
  ₺466.62 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Secure your website fast. GeoTrust® QuickSSL® Premium certificates are one of the quickest ways for you to start protecting online transactions and applications with SSL. With an automatic authentication and issuance process, it takes just minutes to get your QuickSSL Premium SSL certificate. After that, managing and renewing your certificates is a snap. With GeoTrust, you get inexpensive SSL without sacrificing convenience, choice, or reliability.

  Şu tarihten
  ₺1,877.81 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

  Şu tarihten
  ₺3,539.98 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Secure your domain and all same level subdomains fast. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certificates are one of the quickest ways to start protecting all your subdomains on a single certificate. Our automated email authentication process means you get your certificate in minutes. With QuickSSL Premium wildcard certificates, you get unlimited subdomains and on an unlimited number of servers - one certificate that will adapt as your business grows.

  Şu tarihten
  ₺4,806.83 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Simplify certificate management with the convenience of a Wildcard certificate. GeoTrust® True BusinessID Wildcard certificates allow you to secure multiple subdomains on a single certificate, reducing management time and cost. Whether it's your company's home page or your mail server's hostname, protecting sensitive information is your goal — and it's our goal too.

  Şu tarihten
  ₺11,293.80 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True BusinessID

  Business-class SSL—only better. When it comes to selecting SSL security for your business, you have a lot of choices. With GeoTrust, the decision is easy. GeoTrust® True BusinessID SSL certificates let your customers know that your site is trustworthy and that you take their security seriously enough to get your certificate from a globally trusted certificate authority.

  Şu tarihten
  ₺4,249.78 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site

  Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

  Şu tarihten
  ₺11,266.85 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site Pro

  With Secure Site Pro SSL offer high-assurance certificate with added features for comprehensive website security.

  Şu tarihten
  ₺28,122.19 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Make a strong security statement with the green address bar. GeoTrust® True BusinessID with EV (Extended Validation) is our premium business-class SSL security product, visually confirming the highest level of authentication available among SSL certificates. The green bar says it all. Web site visitors really notice when the address bar turns green in their high-security browsers and the organization field starts to rotate between your business name and GeoTrust.

  Şu tarihten
  ₺7,268.64 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site EV

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  Şu tarihten
  ₺28,122.19 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi
 • DigiCert Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

  Şu tarihten
  ₺33,180.59 TRY/yr
  Daha Fazla Bilgi

Multi-Year SSL Certificates

Multi-year certificates allow you to pay a single discounted price for two or three years of SSL certificate coverage. When you purchase a multi-year SSL certificate, you lock in a single price for up to 3 years of coverage.

Initially, you will receive a certificate that is valid for the Certificate Authority Browser Forum's maximum allowed term (1 year and 1 month) with the right to unlimited certificate reissues during the order period.

Automated reissuance will occur automatically throughout the term to ensure continued protection for your website.

For example, a 2-year SSL certificate order works as follows:

SSL certificate lifecycle

SSL certificates must be revalidated periodically. The maximum certificate lifetime is 13 months, requiring revalidation annually.

Benefits

 • Enjoy increasing discounts for each year of coverage that you purchase.
 • Remove the hassle of annual billing.
 • Annual validation. Yearly validation of identity in shorter validity certificates prevents potential fraud and spoofing.

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikaları internet üzerinde veri şifrelemeyi sağlar ve bir web sunucusundan tarayıcıya güvenli bir şekilde veri iletilmesine olanak tanır. SSL ile web siteniz https protokolünü kullanabilir ve bağlantının güvenli olduğunu göstermek için tarayıcıda bir kilit simgesi görüntülenir.

Neden bir SSL Sertifikası'na ihtiyacım var?

SSL Sertifikaları internet için vazgeçilmezdir. Sadece bilgisayarınız ile bir web sitesinin bulunduğu sunucu arasındaki iletişimi şifrelemez, aynı zamanda bir sitenin iddia ettiği şey olduğunu doğrulamayı sağlar.

SSL'nin farklı türleri nelerdir?

SSL Sertifikaları 3 farklı düzeyde doğrulama temel alınarak oluşturulmuştur. Alan Adı Doğrulamalı (DV), Kuruluş Doğrulamalı (OV) ve Genişletilmiş Doğrulamalı (EV). Sertifika türleri arasındaki temel fark, sertifika veren otorite RapidSSL, GeoTrust ve DigiCert tarafından verilen sertifika için gereken bilgi ve doğrulamalarla ilgilidir. Daha yüksek düzeydeki sertifikalar daha fazla bilgi gerektirir ve genellikle tarayıcı çubuğunda görüntülenir. Örneğin, EV SSL tarayıcı çubuğunu yeşil yapar ve ziyaretçilere daha fazla güven vermek için kuruluş adını gösterir.

Wildcard SSL Sertifikası nedir?

Wildcard SSL sertifikası, diğer SSL sertifikalarıyla aynı şifreleme ve kimlik doğrulama özelliklerini sağlar, ancak bir web sitesinin sınırsız sayıda alt alan adına uygulanabilir. Wildcard SSL sertifikası kök etki alanını (örnek.com) ve alt alan adlarını destekler. Daha Fazla Bilgi

EV SSL Sertifikasının avantajları nelerdir?

EV veya Genişletilmiş Doğrulama sertifikaları mevcut en yüksek sınıf SSL'dir ve web sitenize en yüksek düzeyde güven ve itibar kazandırır. EV, tüketicilere kişisel ve finansal bilgilerinin en üst düzeyde doğrulanarak korunduğunu sağlar. Ek doğrulamalar gerçekleştirilir, örneğin kurumsal ajans kayıtlarının kontrolü, başvuru sahibi iletişim bilgileri ve işletmenin en az 3 yıl boyunca var olup olmadığı gibi. EV sertifikaları iş kritik web sayfaları için en uygun olanlardır.

Our SSL certificates are from some of the most trusted brands in Online Security.